Obvodní kolo kategorie E, 56. ročník
Příjmení a jméno | Praha | Škola | Příklad č. | Celkem | Postup | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | ||||||
1.-3. | Brož Vojtěch | 4 | G Budějovická | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | ano |
1.-3. | Dobáš David | 5 | G Ch. Dopplera | 10 | 9 | 10 | 10 | 39 | ano |
1.-3. | Janich Adam | 9 | G. Špitálská | 10 | 10 | 10 | 9 | 39 | ano |
4. | Brož Václav | 5 | G Ch. Dopplera | 10 | 9,5 | 9 | 10 | 38,5 | ano |
5. | Jáneš Adam | 4 | G Budějovická | 10 | 10 | 6,5 | 10 | 36,5 | ano |
6. | Korf Filip | 7 | G Nad Štolou | 10 | 8 | 7 | 10 | 35 | ano |
7. | Venclík Štěpán | 10 | G Voděradská | 7 | 8 | 10 | 9 | 34 | ano |
8. | Cibulka Vojtěch | 4 | G Opatov | 8 | 10 | 6,5 | 9 | 33,5 | ano |
9.-10. | Otta David | 3 | GKS, Sladkovského nám. | 8 | 8 | 7 | 10 | 33 | ano |
9.-10. | Petrtýl Daniel | 6 | ZŠ Č.Vrch | 8 | 7 | 10 | 8 | 33 | ano |
11.-12. | Elichová Sára | 6 | G Jana Keplera | 10 | 3 | 10 | 9 | 32 | ano |
11.-12. | Táborský Jan | 9 | G. Českolipská | 10 | 5 | 7 | 10 | 32 | ano |
13. | Harabišová Jana | 1 | G Josefská | 10 | 3 | 10 | 8 | 31 | ano |
14. | Sýkora Josef | 5 | G Ch. Dopplera | 10 | 6,5 | 4 | 10 | 30,5 | ano |
15.-16. | Žák Vojtěch | 9 | G. Špitálská | 10 | 0 | 10 | 10 | 30 | ano |
15.-16. | Kuchař Marek | 10 | ZŠ Hornoměcholupská | 10 | 0 | 10 | 10 | 30 | ano |
17. | Hačkajlová Barbora | 6 | G Nad Alejí | 10 | 0 | 10 | 8 | 28 | ano |
18. | Veselý Richard | 4 | G Budějovická | 9 | 0 | 9 | 9 | 27 | ano |
19. | Hruška Matěj | 4 | G Postupická | 10 | 8 | 2,5 | 6 | 26,5 | ano |
20. | Kovandová Jana | 7 | G Nad Štolou | 10 | 1 | 4 | 9 | 24 | |
21. | Brož Bohumil | 4 | G Opatov | 8 | 0 | 7 | 8 | 23 | |
22.-26 | Jiřička Tomáš | 1 | G Josefská | 8 | 1 | 9 | 4 | 22 | |
22.-26 | Kadidlová Andrea | 4 | G Postupická | 7 | 8 | 3 | 4 | 22 | |
22.-26 | Vaňáková Marie | 5 | ZŠ Nepomucká | 10 | 0 | 2 | 10 | 22 | |
22.-26 | Dvořák Jakub | 6 | ZŠ Červený Vrch | 8 | 5 | 4 | 5 | 22 | |
22.-26 | Martinek Petr | 10 | G Voděradská | 10 | 2 | 5 | 5 | 22 | |
27. | Maňák Jakub | 5 | G Nad Kavalírkou | 10 | 0 | 7 | 4,5 | 21,5 | |
28.-29. | Lhotská Karolína | 5 | G Nad Kavalírkou | 8 | 0 | 4 | 9 | 21 | |
28.-29. | Beránek Tomáš | 10 | G Voděradská | 10 | 0 | 7 | 4 | 21 | |
30. | Kočka Jan | 6 | G Nad Alejí | 8 | 0 | 6 | 6 | 20 | |
31. | Gara Jan | 4 | G Elišky Krásnohorské | 10 | 0 | 7 | 2,5 | 19,5 | |
32.-34. | Pšeničková Kateřina | 3 | ZŠ, Lupáčova | 4 | 0 | 10 | 5 | 19 | |
32.-34. | Renc Jakub | 5 | G Ch. Dopplera | 10 | 0 | 4 | 5 | 19 | |
32.-34. | Semecký Jakub | 10 | G Voděradská | 3 | 0 | 6 | 10 | 19 | |
35.-36. | Karolová Eliška | 3 | ZŠ, Jeseniova | 5 | 0 | 7 | 6 | 18 | |
35.-36. | Málek Lukáš | 4 | G Písnická | 8 | 0 | 5 | 5 | 18 | |
37.-38. | Golubeva Evgenia | 1 | G Josefská | 9 | 0 | 3 | 5 | 17 | |
37.-38. | Drábková Anna | 6 | ZŠ Červený Vrch | 5 | 0 | 3 | 9 | 17 | |
39. | Korledinova Diana | 1 | ZŠ Uhelný trh | 7 | 0 | 4 | 5 | 16 | |
40.-41. | Janda Vojtěch | 3 | ZŠ+MŠ, nám. J z Lobkovic | 6 | 0 | 3 | 6 | 15 | |
40.-41. | Jelínek Jakub | 6 | G Nad Alejí | 10 | 0 | 0 | 5 | 15 | |
Do dalšího kola postupují všichni, kdo v obvodním kole dosáhli alespoň 25 b.