Krajské kolo kategorie C, 57. ročník
K úspěchu v krajském kole je třeba mít alespoň 14 bodů a dvě úlohy hodnocené alespoň 5 body.
Jméno | Třída | Vyučující fyziky | Škola | Ú1 | Ú2 | Ú3 | Ú4 | Celkem | Mod. body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Preiss | R6.A | Jarošová | GJK | 9 | 5 | 8,5 | 9,5 | 32 | 184,51 | úspěšný řešitel |
2. | Jakub Suchánek | 6L | Vinklerová | Gymnázium Opatov | 6 | 10 | 7 | 6,5 | 29,5 | 184,28 | úspěšný řešitel |
3. | Miroslav Burýšek | 2.C | Kapoun | GJK | 6 | 1 | 9,5 | 10 | 26,5 | 141,16 | úspěšný řešitel |
4. | Jiří Löffelmann | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 5 | 4 | 8 | 8 | 25 | 141,95 | úspěšný řešitel |
5. | Tadeáš Němec | VI.BG | Ulrychová | GJGJ | 6 | 2 | 7,5 | 8,5 | 24 | 131,76 | úspěšný řešitel |
6. | Kateřina Lipavská | 6.M | Pudivítr | GCHD | 4 | 2 | 8 | 9 | 23 | 124,02 | úspěšný řešitel |
7. | Jekatěrina Jaroslavceva | 2.C | Kapoun | GJK | 4 | 2 | 8,5 | 8 | 22,5 | 122,34 | úspěšný řešitel |
8. | Kamila Kyzlíková | 6.M | Pudivítr | GCHD | 5 | 2 | 5,5 | 9 | 21,5 | 116,82 | úspěšný řešitel |
9. | Soňa Burešová | 6.a | Hendrychová | Gymnázium Jaroslava Heyrovského | 6 | 1 | 5,5 | 8 | 20,5 | 110,75 | úspěšný řešitel |
10. | Tomáš Jirsa | 4A | Pacakova | Gymnázium Na Pražačce | 3 | 2 | 8 | 2,5 | 15,5 | 89,19 | |
11. | Jan Vepřek | 2.Y | Krchová | Gymnázium Opatov | 1 | 1 | 5 | 5,5 | 12,5 | 65,49 | |
12. | Eva Wohlgemuthová | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 5 | 7 | 12 | 57,75 | |||
13. | Patrik Novotný | 6L | Vinklerová | Gymnázium Opatov | 3 | 2 | 4,5 | 2 | 11,5 | 68,07 | |
14. | Sebastián Kaloš | 2.C | Kapoun | GJK | 4 | 5 | 2,5 | 11,5 | 63,28 | ||
15. | Čeněk Malík | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 3 | 1 | 0,5 | 7 | 11,5 | 60,36 | |
16. | Martin Olšovský | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 4 | 4 | 2 | 10 | 66,05 | ||
17. | Václav Löffelmann | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 5 | 4 | 9 | 49,14 | |||
18. | Michal Srba | 2B | GNŠ | 0 | 1 | 0 | 7,5 | 8,5 | 40,90 | ||
19. | Petr Bělka | 2B | GNŠ | 2 | 1 | 2 | 2,5 | 7,5 | 42,42 | ||
20. | Šimon Pitro | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 2 | 2 | 3 | 0 | 7 | 44,86 | |
21. | Vladimír Baraník | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 3 | 1 | 0,5 | 4,5 | 29,15 | ||
22. | Tomáš Husák | 6.G | Wokounová | Gymnázium Litoměřická | 4 | 4 | 17,55 |
Úlohy opravovali:
- 1 – Radek Žlebčík
- 2 – Jiří Novotný
- 3 – Lukáš Ledvina
- 4 – Martin Kapoun