Krajské kolo kategorie D, 58. ročník
K úspěchu v krajském kole je třeba mít alespoň 14 bodů a dvě úlohy hodnocené alespoň 5 body.
Jméno | Třída | Vyučující fyziky | Škola | Ú1 | Ú2 | Ú3 | Ú4 | Celkem | Mod. body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | David Klement | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 10 | 10 | 9,5 | 8,5 | 38 | 171,02 | úspěšný řešitel |
2. | Jan Hřebec | 5M | Pavel | GCHD | 10 | 10 | 10 | 5 | 35 | 160,22 | úspěšný řešitel |
3. | Jan Apolín | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 9 | 6 | 10 | 10 | 35 | 152,61 | úspěšný řešitel |
4. | David Kománek | 5.V | Caletková/Gottwald | Gymnázium Špitálská | 10 | 8 | 6 | 10 | 34 | 152,91 | úspěšný řešitel |
5. | Marek Fürst | 4M | Jirošová | GCHD | 9 | 6 | 10 | 8,5 | 33,5 | 147,16 | úspěšný řešitel |
6. | Radka Křížová | 5.B | Vaňkát | Gymnázium Jaroslava Heyrovského | 9,5 | 5 | 10 | 9 | 33,5 | 146,50 | úspěšný řešitel |
7. | Vojtěch Žák | 5.V | Caletková/Gottwald | Gymnázium Špitálská | 9 | 6 | 7 | 9,5 | 31,5 | 139,38 | úspěšný řešitel |
8. | Jakub Horský | R5.A | Jarošová | GJK | 9 | 5,5 | 8 | 9 | 31,5 | 138,81 | úspěšný řešitel |
9. | Deyvid Penkov | 1C | Švarcová | GCHD | 7,5 | 6 | 9 | 9 | 31,5 | 137,25 | úspěšný řešitel |
10. | Julie Přerovská | 3. A | Martin Horyna | GVP | 5 | 7 | 9 | 9,5 | 30,5 | 130,98 | úspěšný řešitel |
11. | Jan Kaifer | 1.A | Jarošová | GJK | 8,5 | 5,5 | 6 | 8,5 | 28,5 | 126,74 | úspěšný řešitel |
12. | Jan Benda | 5.F | Franc | Gymnázium Litoměřická | 3 | 7 | 8,5 | 9,5 | 28 | 118,51 | úspěšný řešitel |
13. | Jiří Janoušek | Gymnázium Budějovická | 7,5 | 3 | 9 | 8 | 27,5 | 118,26 | úspěšný řešitel | ||
14. | Natálie Klaudie Koscelanská | kvinta | Blanka Pešková | GEKOM | 7 | 8 | 4 | 8 | 27 | 122,20 | úspěšný řešitel |
15. | Jan Piroutek | 5.V | Caletková/Gottwald | Gymnázium Špitálská | 7 | 5 | 5 | 9 | 26 | 114,27 | úspěšný řešitel |
16. | David Rudolf | 5.AG | Šabatka | Nový PORG | 8 | 3 | 7,5 | 7,5 | 26 | 113,38 | úspěšný řešitel |
17. | Čeněk David | kvinta | Blanka Pešková | GEKOM | 6 | 6 | 6 | 7,5 | 25,5 | 112,47 | úspěšný řešitel |
18. | Vojtěch Polena | 1.C | Martin Kapoun | GJK | 8 | 5 | 4 | 8 | 25 | 112,12 | úspěšný řešitel |
19. | Jan Jeníček | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 3 | 7 | 6 | 8,5 | 24,5 | 105,37 | úspěšný řešitel |
20. | Lukáš Cezner | 5M | Pavel | GCHD | 7 | 2 | 9,5 | 6 | 24,5 | 105,14 | úspěšný řešitel |
21. | Barbora Janebová | Gymnázium Budějovická | 1 | 5,5 | 9 | 9 | 24,5 | 100,35 | úspěšný řešitel | ||
22. | Kryštof Jirásek | 3.A | Ducháček | Gymnázium Jana Nerudy | 8 | 2 | 5,5 | 8,5 | 24 | 104,28 | úspěšný řešitel |
23. | Alexandr Průcha | 5.AG | Šabatka | Nový PORG | 4 | 4,5 | 8,5 | 6 | 23 | 98,29 | úspěšný řešitel |
24. | Vítězslav Lužný | 1C | Švarcová | GCHD | 2 | 4 | 8,5 | 8 | 22,5 | 92,42 | úspěšný řešitel |
25. | Jan Hlaváč | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 1 | 6 | 5,5 | 9,5 | 22 | 91,41 | úspěšný řešitel |
26. | Josef Polášek | 1.B | Jan Kopecký | GJK | 4 | 5 | 6 | 5,5 | 20,5 | 89,52 | úspěšný řešitel |
27. | Bohdan Kopčák | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 1 | 3,5 | 6 | 9,5 | 20 | 80,52 | úspěšný řešitel |
28. | Rudolf Líbal | 5M | Pavel | GCHD | 5,5 | 5,5 | 7 | 0 | 18 | 83,84 | úspěšný řešitel |
29. | Ondřej Staněk | 1.C | Kapoun | GJK | 1 | 6 | 7 | 4 | 18 | 77,15 | úspěšný řešitel |
30. | Vojtěch Kolesa | 3.A | Ducháček | Gymnázium Jana Nerudy | 2 | 0 | 7 | 9 | 18 | 69,87 | úspěšný řešitel |
31. | Alexandr Dizov | 1C | Švarcová | GCHD | 5 | 4 | 8 | 0,5 | 17,5 | 79,14 | úspěšný řešitel |
32. | Lucie Vomelová | 5.V | Caletková | Gymnázium Špitálská | 2 | 6,5 | 4 | 5 | 17,5 | 77,21 | úspěšný řešitel |
33. | David Stern | 1.C | Kapoun | GJK | 2 | 5 | 2 | 8,5 | 17,5 | 74,63 | úspěšný řešitel |
34. | Marie Kalousková | 05.B | prof.Topferová | Gymnázium Nad Alejí | 2,5 | 5 | 6 | 3,5 | 17 | 74,34 | úspěšný řešitel |
35. | Štěpán Svatý | 1.A | Jarošová | GJK | 2 | 5 | 5 | 2 | 14 | 62,45 | úspěšný řešitel |
36. | Filip Gončar | 1.A | Mgr. Eva Valentová | Gymnázium Botičská | 6,5 | 1 | 6,5 | 14 | 60,68 | úspěšný řešitel | |
37. | Marek Otruba | 1C | Švarcová | GCHD | 1 | 8 | 5 | 14 | 53,71 | úspěšný řešitel | |
38. | Jan Bohuněk | 1.B | Jakub Šafařík | Gymnázium Botičská | 3 | 3,5 | 3,5 | 8 | 18 | 76,13 | |
39. | Martina Novotná | Kvinta B | Mgr. Antonín Wižďálek | Gymnázium a Hudební škola | 3,5 | 4 | 9,5 | 17 | 68,20 | ||
40. | Radek Folprecht | 1.B | Gottwald | Gymnázium Špitálská | 2 | 4 | 3,5 | 3,5 | 13 | 57,07 | |
41. | Aneta Furmanová | R5.A | Jarošová | GJK | 5,5 | 4 | 2 | 0 | 11,5 | 57,14 | |
42. | František Petrův | 1C | Švarcová | GCHD | 3 | 5,5 | 3 | 11,5 | 55,42 | ||
43. | Jan Masák | 3.A | Ducháček | Gymnázium Jana Nerudy | 4 | 6 | 1 | 11 | 46,93 | ||
44. | Jan Kousalík | 1.B | Gottwald | Gymnázium Špitálská | 4,5 | 2 | 2,5 | 9 | 39,72 | ||
45. | Šimon Duroň | 1.B | Gottwald | Gymnázium Špitálská | 3 | 1 | 1 | 5 | 24,77 | ||
46. | Anežka Chvojková | 3.A | Ducháček | Gymnázium Jana Nerudy | 1 | 2 | 2 | 5 | 23,13 |