Domácí kolo kategorie D, 61. ročník

Pro postup do dalšího kola bylo třeba dosáhnout hodnocení alespoň 5 bodů v alespoň pěti úlohách a odevzdat seriózně experimentální úlohu.

JménoTřídaVyučující fyzikyŠkolaÚ1Ú2Ú3Ú4Ú5Ú6Ú7CelkemMod. bodyPostup
1.Marina Kollárová5MHradová PecinováGCHDano
2.Jáchym Šantora1CHradova PecinovaGCHDano
3.Tomáš Suchánek5MHradova PecinováGCHDano
4.Jan Marhoul5MHradova PecinovaGCHDano
5.Adam Prokop05.BOttováGymnázium Nad Alejíano
6.Jaromír Potůček1.BJan KopeckýGJKano
7.Ela HejdováV.AGHorákováGJGJano
8.Markéta Kynzlová1. CMgr. Jan TuzarGymnázium Arabskáano
9.Ondřej Vašátko5.KKrchováGymnázium Opatovano
10.Samuel Rosiar1.AKapounGJKano
11.Petr EndrleXXXJ. ReichlSPŠST Panskáano
12.Radek GregorV.AGHorákováGJGJano
13.Kateřina Ficková.MHradová PecinováGCHDano
14.Amélie EngelmaierováV.AGHorákováGJGJano
15.Matěj Červenka1.BJan KopeckýGJKano
16.Ivan Galustyan1. DMgr. Jan TuzarGymnázium Arabskáano
17.Adam Othman1.AJakub ŠafaříkGymnázium Botičskáano
18.Daniela Fürstová1.BJan KopeckýGJKano
19.Adam Kužílek1.ASýkorováGymnázium Nad Alejíano
20.Jan Škopek05.AMachátováGymnázium Nad Alejíano
21.Alžběta Kimrová1. DMgr. Jan TuzarGymnázium Arabskáano
22.Jiří Antoňů5.VGottwaldGymnázium Špitálskáano
23.Andrey Sazonov1. CMgr. Jan TuzarGymnázium Arabskáano
24.Šimon AndršR5.AJarošováGJKano
25.Katarina HorskáR5.AJarošováGJKano
26.Matěj Volkmer5.KKrchováGymnázium Opatovano
27.Radka Červinková1. CMgr. Jan TuzarGymnázium Arabskáano
28.Ekaterina DanilinaR5.AJarošováGJKano
29.Václav Tichavský3. AZdeněk PlášekGymnázium Jana Nerudyano
30.Matěj Vlček3.DIng. DočekalováGymnázium Na Pražačceano
31.Anastázie Kubásková1.BVlasta SudzinováGymnázium Botičskáano
32.Kateřina Pečová1.AJakub ŠafaříkGymnázium Botičskáano
33.Nikita Zykov3.DIng. DočekalováGymnázium Na Pražačceano
34.Adéla Žáková5GFrancGymnázium Litoměřickáano
35.Martin Švanda5.KKrchováGymnázium Opatovano
36.Zdeněk Bambas5.JKrchováGymnázium Opatovano
37.Tomáš KazimirXXXChaloupeckáGymnázium Na Pražačceano
38.Petr Drobílek5.JKrchováGymnázium Opatovano
39.Maxim ArkhipovQCAleš BeranGymnázium Voděradskáano
40.Filip Zídek05.AMachátováGymnázium Nad Alejí0ano
41.Kayana OsmanXXXChaloupeckáGymnázium Na Pražačceano
42.Štěpán Srb3.AIng. DočekalováGymnázium Na Pražačceano
43.Filip Bitzan5MHradová PecinováGCHDano
44.Matěj RzepeckyXXXChaloupeckáGymnázium Na Pražačceano
45.Otomar Miskolczi5.BMarie RyšaváGymnázium Jaroslava Heyrovskéhoano